Результати дослідження показали, що люди стали частіше вдаватися до допомоги юристів у вирішенні своїх питань. В першу чергу звертаються жителі мегаполісів за консультаціями у вирішенні майнових спорів, проблем придбання або захисту права власності. Юридичні фірми, підприємців частіше цікавлять проблеми, пов'язані з оподаткуванням їх бізнесу, з можливостями зниження оподатковуваної бази, а також з особливостями ведення бухобліку. При виникненні проблем, будь-то господарські спори чи кримінальна відповідальність, звертайтесь до адвокатів через інтернет-ресурс http://www.helem.com.ua.

Громадяни найчастіше звертаються з питань, що стосуються майнових спорів, проблем придбання або захисту права власності.

Для громадян найбільш затребуваними є правові послуги, спрямовані на вирішення проблем купівлі-продажу нерухомості (квартир, будинків, земельних ділянок), реєстрації нерухомості. Іншим актуальним напрямком для клієнтів, пов'язаних з майновими інтересами, є питання спадкування за законом і за заповітом (порядок вступу в спадщину, оскарження заповітів, судові спадкові спори), а також проблеми поділу майна у цивільних спорах.

Питання оподаткування цікавили громадян також переважно у зв'язку з їх майновими інтересами, а саме, в частині оподаткування операцій купівлі та продажу нерухомості або рухомого майна), а також особливостей застосування майнових податкових відрахувань.

В рамках адміністративного права основна частина звертаються в компанію — це автовласники. Їх цікавлять правові можливості оскарження постанов у справах за порушення ПДР, процесуальні особливості розгляду справ за порушення адміністративного права, представництво їх інтересів в судових та державних органів.

Юридичних осіб і підприємців найчастіше цікавлять питання, пов'язані з оподаткуванням їх бізнесу, з можливостями зниження оподатковуваної бази, а також з особливостями ведення бухобліку. Значна частка таких звернень клієнтів і по справах про адміністративні правопорушення, але в іншій сфері, ніж фізичних осіб. Для них актуальні проблеми правового захисту бізнесу в рамках адміністративних справ за порушення у сфері торгівлі, а також санітарно-епідеміологічних, будівельних, протипожежних норм. У цій сфері часто затребувані юридичні послуги у справах, які стосуються адміністративної сфери права, у зв'язку з податковими порушеннями.