• Головна
  • Івано-франківцям пропонують економити кошти на електроенергії за допомогою двозонного обліку електроспоживання
Увага!
16:51, 2 вересня 2015 р.

Івано-франківцям пропонують економити кошти на електроенергії за допомогою двозонного обліку електроспоживання

Увага!

З 1 квітня 2015 року споживачі Прикарпаттяобленерго можуть використовувати електроенергію в нічний час з 23-ої до 7-ої години із 50 % знижкою. 

Для цього необхідно, щоб у споживача був встановлений диференційований прилад обліку, який дозволяє вести облік спожитої електроенергії окремо за періодом часу (зоною доби). 

На даний момент, 32 тисячі споживачів області вже встановили лічильник, який можна запрограмувати, але тільки 8 тис. споживачів скористалися можливістю економити на вартості електроенергії в нічний час. При цьому, за статистикою із двозонним приладом обліку можна зекономити в середньому в місяць понад 15-20 % від вартості спожитої електроенергії. 

Нагадуємо, що для переходу на дифтарифний облік споживачу необхідно зробити тільки два кроки:

Перший крок перевірити чи прилад обліку, який обліковує електроенергію, на сьогоднішній день можна запрограмувати. Це можна зробити таким чином: 

  • зателефонувати в кол-центр на номер 0-800-50-40-20 або (0342)-59-40-20;
  • перевірити самостійно через сайт обленерго, зайшовши на банер «Як перейти на двозонний облік споживання?» та в розділі «Тип лічильника» ввести особовий номер.
  • завітавши до філії / ЦОК. 

Другий крок замовити та оплатити послугу з переходу на дифтарифний облік.  Для споживачів, в яких прилад обліку програмується, послуга буде коштувати 65 грн. плюс вартість транспортних витрат. Послугу можна замовити через: 

  • кол-центр - номер 0-800-50-40-20 або (0342)-59-40-20;
  • сайт обленерго, зайшовши на банер «Як перейти на двозонний облік споживання?», в розділі «Послуга»;
  • філію/ЦОК. 

Для споживачів, в яких прилад обліку не програмується послугу можна замовити через філію/ЦОК та оплативши вартість виконання робіт для переходу на дифтарифний облік, що включає вартість багатотарифного приладу обліку, виконання робіт з програмування та заміни лічильника. Вартість послуги для однофазних приладів обліку – 1688 грн.* плюс вартість транспортних витрат, для трифазного багатотарифного приладу обліку - 4210 грн.* плюс вартість транспортних витрат.

Обов’язково! При зверненні у філію за місцем проживання та відсутності договору про користування електричною енергією, споживач має надати копію паспорту, ідентифікаційного коду та документу про право на власність для переукладання договору на користування електроенергією. 

Додатково інформуємо: 25 серпня 2015 року, завдяки роботі працівників служби технічного забезпечення та автоматизації обліку, можливість запрограмувати прилад обліку на багатотарифний облік мають вже і мешканці Івано-Франківська, які проживають за адресами: Надвірнянська 30; Івасюка 24,36,56,58; Вовчинецька 208а; Хоткевича 50/1, 48/1; Миколайчука 8, а також мешканці квартир з 1 по 15 по вулиці Стуса 19. 

* Споживач оплачує вартість нового приладу обліку з урахуванням балансової вартості та амортизаційного зносу приладу обліку, який замінюється.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #електроспоживання #економія #поради #двозонний облік
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...