• Головна
  • Професія аграрія знову стає престижною
17:37, 2 вересня 2015 р.

Професія аграрія знову стає престижною

1 вересня Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету розпочав навчання з повним набором студентів, зайнявши за цим показником друге місце серед профільних коледжів західного регіону.

Спеціальності, яким навчаються студенти на технологічному, юридичному та економічному відділеннях коледжу, на сьогодні надзвичайно престижні та потрібні для сільськогосподарського виробництва, актуальні на ринку праці.

Для підготовки фермерів, екологів, технологів переробної галузі, фахівців садово-паркового господарства, юристів, економістів у коледжі використовується сучасна навчальна база, лабораторії, колекційно-дослідне поле.

Під час навчання студенти мають змогу пройти виробничу та навчальну практику не тільки у місцевих сільськогосподарських підприємствах, фермерських господарствах, але й стажуватися за кордоном у Великобританії, Фінляндії, Данії, Швейцарії,  Польщі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #аграг #Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...