• Головна
  • Рейтинг найпрестижніших професій сьогодення
18:25, 3 вересня 2015 р.

Рейтинг найпрестижніших професій сьогодення

Престижною вважається та професія, яка має високий суспільний статус, вплив та користується повагою у суспільстві. Престиж професії залежить від рівня складності та відповідальності праці та від затребуваності спеціалістів на ринку. Проте зазвичай, основним показником престижності професії є оплата праці.

Редакція сайту 0342.ua вирішила визначити рейтинг найпрестижніших професій сьогодення. До вашої уваги пропонуємо весь перелік високооплачуваних професій:

На сьогоднійшній день найпрестижнішою професією не тільки у Франківську, а й в Україні є патрульний нової поліції. Гідна заробітна плата у 8 тисяч гривень та віра у реформи стимулює людей вступати до лав поліції.

Другу сходинку займають програмісти, адже комп’ютерними програмами користуємося всі, а от написати їх можуть одиниці. Тому таких працівників шукають вітчизняні та зарубіжні компанії.

Далі слідують технологи харчових виробництв. У будь-яку пору вигідним бізнесом є їжа та все, що пов’язано із цією сферою. Адже навіть у кризу чи війну люди святкують ювілеї, дні народження та просто відволікаються від буденності смачним десертом чи запашною кавою.

Інженери-будівельники не менш затребувані у теперішній час. Кваліфіковані спеціалісти мають можливість себе проявити, адже будівництво у Івано-Франківську стрімко зростає.

В силу географічних причин перевізники посідають п'яту сходинку. Україна є транзитною країною, тому хороші перевізники потрібні завжди. Крім того, транспорт у нашій країні успішно процвітає.

Професія архітектора популярна в Івано-Франківську та в Україні загалом, адже архітектори створюють міста та дають життя вічності. Храми, фасади будинків, сквери, паркові зони з монументальними композиціями, фонтанами - все, що нас оточує є творінням митців.

Дизайнери офісів і інтер'єрів є найближчими колегами архітекторів і займають сьому сходинку. Оскільки справжній, професійний дизайнер інтер'єру є інженером, архітектором, мистецтвознавцем, а, інколи і психоаналітиком для клієнта, з яким працює над створенням унікального вигляду приміщення.

На восьмій позиції менеджери готельного бізнесу. Готельний бізнес в Україні є перспективним напрямком, в якому ми плавно рухаємося, так, як гірське Прикарпаття приваблює туристів.

Бухгалтери, аудитори розмістились на дев'ятому місці. Професія бухгалтера нервова, відповідальна, але завжди потрібна. Головний бухгалтер - це друга людина після керівника з прийняття усіх рішень, що стосуються фінансово-господарської діяльності, оскільки саме він на рівні з директором ставить свій підпис майже на усіх документах.

На десяту сходинку потрапили менеджери з персоналу, рекрутери. Тут потрібні справжні психологи, оскільки потрібно віднайти хорошого працівника та мотивувати на роботу. Ринок рекрутингу досить швидко розвивається та буде затребуваним, адже про це свідчить велика кількість різних курсів про психології управління.

Інженери-енергетики зайняли одинадцяту позицію. Затребуваність подібних фахівців поступово збільшується, оскільки популярність альтернативних енергоджерел розвивається.

Професія юриста важлива та необхідна для нормального функціонування українського суспільства. Загалом основною метою діяльності юриста є забезпечення справедливості, що є нелегко, оскільки ще з Античності і до наших днів не існує точного визначення, що ж вважати справедливим.

Тринадцяту позицію займають маркетологи. Він придумує, як продати товар, але коли починаються проблеми з реалізацією, він перший отримує зауваження.

Бути журналістом - престижно. Ймовірно, це пов'язано з публічністю професії, але заробітня плата тут невисока, бо видань небагато, а конкуренція висока. Високу зарплатню отримують ті, хто пише на економічну, політичну або бізнес-тематику.

Фінансисти опинились на п'ятнадацятій позиції. Конкуренція у сфері фінансів - вражаюча. Проте за умови вступу України до Європейського Союзу професійні фінансисти стануть чи не найбільш затребуваною професією.

А для тих прикарпатців, котрі зараз у пошуку роботи пропонуємо переглянути список вакансій на нашому сайті.

До того ж, найпопулярнішими сайтами з пошуку роботи є Work.ua та Robota.ua.

Можливо саме зараз ви зможете натрапити на роботу своєї мрії. Бажаємо успіху!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #професії #рейтинг
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...