В області провели семінар щодо порядку надання пільг та субсидій з оплати житлово-комунальних послуг (ФОТО)
Днями в приміщенні обласної державної адміністрації провели семінар для фахівців структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення. Захід відбувся за підтримки Світового банку. Організатором проведення семінару стало Міністерство соціальної політики України.
У рамках семінару обговорили актуальні питання шодо порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, змін до порядку надання субсидій відповідно до постанови КМУ від 26.06.2015 № 475 «Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій», психологічних аспектів роботи з клієнтами, порядку обміну даними про доходи з установами Державної фіскальної служби України, з організаціями-надавачами комунальних послуг.
Окрім того, за участю фахівців Інформаційно-обчислювального центру Мінсоцполітики, департаменту соціальної політики ОДА, департаментів соціального захисту населення Вінницької та Рівенської облдержадміністрацій була проведена відео-конференція, упродовж якої роглядалися практичні сторони перерахунків субсидій при обмеженні пільг окремим категоріям громадян, формування звітів про надання субсидій при проведенні автоматизованого призначення із застосуванням електронного обміну тощо.
Коментарі