• Головна
  • Відбулась нарада щодо виконання вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів»
14:15, 14 вересня 2015 р.

Відбулась нарада щодо виконання вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів»

10 вересня 2015 року в Головному управлінні Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області проведено нараду з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів з питань реалізації Закону України від 11.02.2015 № 183-VIIІ «Про відкритість використання публічних коштів».

На виконання вимог пункту 3 статті 3 Закону Державна казначейська служба України з 15.09.2015 буде оприлюднювати на єдиному Веб-порталі використання публічних коштів інформацію про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку, у тому числі за операціями на реєстраційних, спеціальних реєстраційних та інших рахунках розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів, - пише сайт 0342.ua з посиланням на прес-службу ОДА.

Оприлюдненню на Веб-порталі не підлягає інформація про трансакції, пов’язані з видатками, які проводяться з грифом «цілком таємно», «таємно», «для службового користування», та трансакції утворених відповідно до закону військових формувань, правоохоронних органів щодо забезпечення обороноздатності країни в особливий період або під час проведення антитерористичної операції.

З метою виконання зазначеної норми, Казначейством України забезпечено доопрацювання програмного продукту.

Оскільки, відповідальність за визначення трансакцій, які не підлягають оприлюдненню на Веб-порталі, здійснюється відповідним розпорядником (одержувачем) бюджетних коштів, при оформленні реєстру бюджетних фінансових зобов’язань необхідно проставляти ознаку про намір оприлюднення такої трансакції.

Так, Казначейством України внесені зміни в структуру файлу імпорту Реєстру бюджетних фінансових зобов'язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів та вносяться відповідні зміни до програмного комплексу «Фіндокументи». Інформація щодо зазначених змін та модифікована версія програмного комплексу «Фіндокументи» опубліковані на Веб-порталі Казначейства України в розділі «Програмне забезпечення/Програмний комплекс "Фіндокументи" (кошториси, помісячні плани асигнувань, розподіли, розпорядження, реєстри юридичних та фінансових зобов'язання, платіжні доручення) / Структура файлів імпорту».

Учасникам наради рекомендовано невідкладно поінформувати розробників програмного забезпечення «Парус», «1С-Бухгалтерія», яке використовується у їхніх установах для формування Реєстру бюджетних фінансових зобов'язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів, щодо внесених змін, а також довести інформацію, отриману на нараді, до відома керівників установ та організацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #нарада #використання #коштів #публічність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...