
11:17, 21 вересня 2015 р.
В Івано-Франківську виступить польський струнний квінтет «VOLOSI»
25 вересня о 17.00 годині в Музеї мистецтв Прикарпаття відбудеться культурний захід за участю відомого польського струнного квінтету VOLOSI.
Елегантна вишуканість в улюблених класичних і дещо джазованих мелодіях концерту струнного квінтету VOŁOSІ легко й органічно переплітаються з балканськими, трансільванськими й навіть карпатськими мотивами. І це зовсім не випадково. Гуральські народні музики Збігнєв Міхалек, Ян Качмажик і Роберт Важут, яких згодом об’єднав струнний квінтет VOŁOSІ, - мешканці гір на перетині трьох країн: Чехії, Польщі та Словаччини.
На своїх концертах польські віртуози змушують публіку завмирати від захоплення. VOŁOSІ грають так, що зі скрипок дим іде, а на смичках рветься тятива. Вони демонструють не просто високу майстерність виконання, а перетворюють свої виступи на видовищне шоу. Музиканти прямо під час гри на сцені з легкістю змінюють звучання своїх інструментів.

В Івано-Франківську виступить польський струнний квінтет «VOLOSI» (фото) - фото 1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
Вчора
10:04
Вчора
Оголошення
15:58, Вчора
09:22, 20 грудня
9
20:42, 12 грудня
Коментарі