У Івано-Франківську проходить форум «Ukraine Lab»

Сьогодні, 22 вересня, письменник Тарас Прохасько, історик Ярослав Грицак, журналіст Мамука Арешидзе читають лекції в рамках форуму «Ukraine Lab» на тему конфліктів та будівництва миру.

Теми лекцій - «Досвід конфлікту Грузії та Абхазії та важливі висновки для України», «Куди рухається Україна?» та «Конфлікт цінностей або як культура може стати базою для нової візії України», - пише ГК.

«Ukraine Lab» – це своєрідна міждисциплінарна платформа для обміну досвідом, думками, співробітництва, а також мозковий центр, де можуть народжуватися візії та інновації для громадянського суспільства та культури.

Як зазначила Наталя Трамбовецька, одна з модераторів форуму, таке дійство відбувається вдруге. Перший раз форум проходив навесні, але у ньому брали участь тільки учасники з України. А цьогоріч у форумі беруть участь близько 70 учасників з різних регіонів України та 20 учасників з країн ЄС. Зокрема, з Німеччини, Португалії, Великобританії, Польщі, Грузії, Росії.

«Це форум, на якому зібралися люди різних сфер, різного віку, різного досвіду, щоб подумати разом, яким ми хочемо бачити розвиток України найближчими роками і що ми самі готові для цього зробити. Ми будемо розробляти візії розвитку України на найближчі роки та спробуємо зрозуміти, які конкретні кроки хочемо здійснити вже наступного року», – додала вона.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська форум Ukraine Lab
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
14 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати