• Головна
  • Директор департаменту охорони здоров'я закликає громадськість вирішувати проблеми у медицині спільно
15:23, 22 вересня 2015 р.

Директор департаменту охорони здоров'я закликає громадськість вирішувати проблеми у медицині спільно

Зосередити увагу на розвитку первинної ланки медицини, яка передбачає діагностику, лікування та профілактику найпоширеніших хвороб, пообіцяв новопризначений директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Мирон Матейко.

Сьогодні управлінець спілкувався з представниками ЗМІ та громадськості на прес-конференції. Відповідаючи на численні запитання, які стосувалися аспектів фінансування медичної галузі, кадрової політики, пріоритетів у роботі лікувальних установ, Мирон Матейко наголосив: готовий вирішувати всі проблемні питання, сподіваючись при цьому на співпрацю з громадськістю області.

«Є такі питання, вирішення яких залежить лише від керівника, але у подоланні окремих проблем просто необхідна участь громадськості, – зауважив директор департаменту. – Будемо разом наводити порядок».

Впорядкування, на думку Мирона Матейка, потребує ліжковий фонд медичних установ. Також, вважає медик, необхідно подбати про завершення або перепрофілювання медичних об'єктів, раціональне використання благодійних внесків, налагодження сімейної медицини, забезпечення профілактичних заходів. Важливо, як мовилося на прес-конференції, встановити у державній лікувальній установі магнітно-резонансний томограф, адже зараз прикарпатці можуть пройти обстеження на цьому апараті переважно у приватних закладах.

«Добре було б поставити в обласному чи міському закладі МРТ для обслуговування жителів краю на бюджетній основі. Цей апарат коштує близько 30 мільйонів гривень, – зазначив Мирон Матейко. – Почнеться новий бюджетний рік, і ми разом повинні впливати на те, щоб збільшили асигнування на охорону здоров'я».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #охорона #здоров'я
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...