• Головна
  • Ефективна та сучасна кардіологія вже у Івано-Франківську
Новини компаній
17:16, 22 вересня 2015 р.

Ефективна та сучасна кардіологія вже у Івано-Франківську

Новини компаній

За статистикою захворювання серцево-судинної системи займають одне з перших місць в списку причин смертності. Ця проблема не має ні віку ні статі, вона може вразити кожного. Близько 17 млн смертей у світі щорічно пов'язано з патологією серця і судин. Здебільшого це викликано вродженими вадами серцево-судинної системи. Проте багато людей звертається із захворюваннями, спричиненими поганою екологією, способом життя та іншими зовнішніми факторами.

Серед найперших причини, які вказують на проблеми серця, - це кашель чи задишка після фізичної вправи або навантаження, біль, який ниє або давить в області серця, колючий, різкий біль, що виникає у стані спокою та під час ходи, також важкість та дискомфорт зліва у грудній клітці, надто сильне серцебиття і підвищений артеріальний тиск.

Визначити і усунути причини розвитку захворювання, пов’язаного із серцево-судинною системою може тільки лікар-кардіолог. А чим швидше патологія буде виявлена та діагностована, тим більше шансів позбутися недугу до того, як він переросте у щось серйозніше та хронічне.

Медичний центр «Оксфорд Медікал Прикарпаття» одним з основних напрямків своєї діяльності задекларував ефективну та сучасну кардіологію у Івано-Франківську. Діагностичне обладнання кабінету кардіолога центру дає можливість ефективно проводити необхідний комплекс досліджень безпосередньо під час прийому пацієнта, що дозволяє значно скоротити час на визначення причин захворювання серцево-судинної системи.

Завдяки команді спеціалістів різноманітного профілю, діагностування відбувається на високому рівні та із залученням життєво важливого досвіду, що дозволяє точно та професійно визначити причину виникнення хвороби.

Кардіолог медичного центру «Оксфорд Медікал Прикарпаття» в Івано-Франківську займається виявленням різноманітних захворювань та їхнім консервативним лікуванням. Він  визначить патологічні зміни серцевої діяльності ще на ранніх етапах захворювання, що ефективно впливає на процес одужання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #кардіологія #Оксфорд Медікал
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...