• Головна
  • Відкрито Івано-Франківський обласний центр розвитку туризму
10:50, 28 вересня 2015 р.

Відкрито Івано-Франківський обласний центр розвитку туризму

25 вересня напередодні Всесвітнього дня туризму і Дня туризму в Україні департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури обласної державної адміністрації ініціював засідання круглого столу, метою якого стало обговорення шляхів співпраці представників туристичного бізнесу, органів державної влади та громадського сектору у сфері розвитку та популяризації туристичного потенціалу Івано-Франківщини.

Участь в заході взяли представники туристичного та готельного бізнесу, профільних навчальних закладів, громадських організацій та установ Івано-Франківщини, - передає 0342.ua.

Під час засідання  координатор проекту Наталія Гасюк ознайомила учасників із метою діяльності Івано-Франківського обласного центру розвитку туризму та мережі візит-центрів, що створюються в рамках реалізації проекту «Івано-Франківська область – край для туризму».

«Основне завдання нової інституції – сприяння розвитку туризму та формування позитивного туристичного іміджу області, досягається через допомогу в розробці туристичних продуктів і створенні інфраструктури, що відповідає очікуванням туристів, та активне просування туристичної пропозиції на зовнішніх ринках» - звернулася до учасників заходу Наталія Гасюк.

Співголова Наглядової ради з реалізації проекту, перший заступник голови обласної ради Олександр Левицький підкреслив, що для Івано-Франківської області успішна діяльність обласного центру розвитку туризму як середовища контактування влади, бізнесу і інститутів громадянського суспільства, споживачів туристичних послуг є дуже важливою. Центр повинен стати інноваційним «хабом» для туристичної громади регіону – осередком акумуляції і розвитку перспективних ідей та проектів, які мають знайти практичну реалізацію. Завдання влади полягатиме у супроводі і відборі найбільш вагомих проектів та ініціатив з метою стратегічного планування розвитку Івано-Франківщини як комплексної туристичної дестинації.

Зауважимо, що з нагоди Всесвітнього дня туризму і Дня туризму в Україні медаль «За заслуги перед Прикарпаттям» вручили Красію Роману Павловичу – заступнику голови правління ГО «Івано-Франківська туристсько-краєзнавча спілка», грамотами голови облдержадміністрації та голови обласної ради, грамотами голови облдержадміністрації також відзначили кращих фахівців туристичної галузі Прикарпаття.  

Окрім того, учасники засідання обговорили можливі напрямки співробітництва із обласним центром розвитку туризму, зокрема, видання туристичних путівників про область, проведення навчань для працівників галузі, організація ознайомчих турів та презентація області на міжнародних туристичних виставках.

Варто зазначити, що  проект «Івано-Франківська область – край для туризму» впроваджується Івано-Франківською облдержадміністрацією за підтримки Івано-Франківської обласної ради та співфінансується Європейським Союзом у рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Сума фінансування проекту складає 765 тис. євро. Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

На Прикарпатті будуватимуть візит-центр з місцями відпочинку для автотуристів

Ще два візит-центри на Прикарпатті побудують у Верховинському та Галицькому районах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #центр розвитку туризму
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...