Представники області відвідали Підкарпатське воєводство Республіки Польща

В рамках проекту «Відновлювальні джерела енергії (ВДЕ) як шанс підвищення енергоефективності областей України» наприкінці вересня представники області відвідали Підкарпатське воєводство з метою ознайомлення із результатами використання ВДЕ на практиці.

У заході також взяли участь представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, громадського сектору, бізнесу, комунальних підприємств з Львівської, Тернопільської та Одеської областей, - пише сайт 0342.ua з посиланням на прес-службу ОДА.

Під час візиту учасники ознайомились із принципами роботи вітряних ферм в Риманові і Леках-Дукельських, аграрної біогазової станції у Оджехові, гідроелектростанцій Соліна – Мичковце і Жешува, ТЕЦ високоефективної когенерації в Арламові, фотовольтаїчної станції в Чешанові , отримання тепла з глибин землі за допомогою теплових насосів у Вищій школі права і адміністрації в Жешуві тощо.

По закінченню візиту з представниками регіонів України зустрілась Віце-маршалок Підкарпатського воєводства п. М. Куровські, яка запевнила українських представників про зацікавленість польських партнерів у реалізації спільних проектів у майбутньому.

Довідково: Проект «Відновлювальні джерела енергії як шанс підвищення енергоефективності областей України» реалізується Підкарпатським воєводством спільно з Івано-Франківською, Львівською, Тернопільською та Одеською областями в рамках програми Міністерства закордонних справ Республіки Польщі «Польська допомога задля розвитку 2015».

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська Польща представники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
12 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати