Франківський ЦНАП надаватиме послуги іноземцям

Цього місяця у Центрі надання адмінпослуг Івано-Франківська відкриють інформаційно-консультаційний пункт для іноземців.

Про це йшлося на нараді за участю керуючого справами виконавчого комітету Андрія Лиса, керівника ЦНАП м.Івано-Франківська Богдана Пителя, начальника господарського відділу Михайла Нагірного та керівників структурних підрозділів виконкому міської ради, які залучені до реалізації проекту, - інформує 0342.ua.

З метою підготовки до відкриття інформаційно-консультаційного пункту для іноземців було розроблено інформаційні та технологічні картки на англійській та польській мовах. На офіційному сайті міського ЦНАПу створено окремий розділ для іноземних громадян з усією необхідною інформацією для відкриття бізнесу чи отримання адміністративних та дозвільних послуг. Також вже розроблено брошури та інші інформаційні матеріали англійською та польською мовами. Наразі триває робота щодо візуалізації робочого місця для прийому іноземних громадян.

Загалом же проект дасть можливість ознайомитись з нормативною базою, підходами, успішними рішеннями в системі надання дозвільних та адміністративних послуг, дозволить глибше зрозуміти спільні інтереси та проблеми транскордонного регіону.

Реалізація даного проекту дозволить спростити надання адміністративних та дозвільних послуг для іноземців у сфері ведення бізнесу, реєстрації місця проживання та отримання інших публічних послуг у м.Івано-Франківську, а також дозволить покращити інвестиційний бізнес-клімат в цілому.

Метою даного проекту є створення транскордонної мережі центрів надання адміністративних послуг,підвищення якості та ефективності надання послуг, удосконалення надання адміністративних послуг нерезидентам.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська ЦНАП послуги іноземці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі