Франківський підприємець вчасно платив за оренду землі, а йому нарахували півмільйона гривень боргу

2 вересня відбулося засідання комісії з визначення та відшкодування територіальній громаді Івано-Франківська збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства.

Головував заступник міського голови Івано-Франківська Зіновій Фітель, - пише 0342.ua з посиланнм на ГК.

На засідання комісії запросили 12 підприємств, які нібито орендують землю, що належить територіальній громаді міста, але не сплачують орендну плату. Як виявилось, не всі запрошені отримали запрошення на засідання, хтось просто не прийшов, тому участь у засіданні взяли представники лише трьох суб’єктів господарювання.

Зазвичай, у всіх випадках історія однакова: у 2008 році з підприємцями та підприємствами було підписано договори про оренду землі, які діяли до 2011 року. З 2011 року договори не поновлювались. Деякі підприємства лише тепер подали документи на пролангацію договору.

Фітель був надзвичайно здивований, а члени комісії показували пальцем на фіскальну службу, яка надала їм такі дані

Не обійшлось і без конфузів: підприємцю Олексину, який орендує трохи більше гектара землі на вулиці Ребета з 2011 року нарахували орендну плату у сумі 524 тис. 264 грн. Під час обговорення питання виявилось, що орендна плата за згадану землю коштує лише 89 тисяч гривень в рік. Підприємець пояснив: договір він не продовжив, проте платив справно. І надав підтверджуючі документи. Фітель був надзвичайно здивований, а члени комісії показували пальцем на фіскальну службу, яка надала їм такі дані.

Зрештою, члени комісії затвердили суми збитків, які суб’єкти господарювання мають відшкодувати у бюджет Івано-Франківська. Усім підприємствам надішлють листи, у яких аргументовано вкажуть суму і дадуть певний час на добровільне відшкодування. Якщо зп оренду не заплатять, то виконавчий комітет готуватиме документи для судового позову.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська оренда земля конфус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі