Громадян, які будуть призвані на строкову військову службу в ЗСУ, не залучатимуть до проведення АТО

Громадян, які будуть призвані на строкову військову службу в Збройні Сили України не будуть залучати до проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Дане рішення було прийнято Указом Президента України №744/2014 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року « Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності»», - інформує 0342.ua.

Призовники, яким надійшла повістка районного (міського) військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов'язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці. 

у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України. Призовники, які змінили місце проживання, зобов'язані в семиденний строк прибути до районного (міського) військового комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік.

Повідомляємо, що за ухилення від призову на військову службу передбачена адміністративна та кримінальні відповідальність. Зокрема, відповідно до ст.335 Кримінального кодексу України ухилення від призову на строкову військову службу карається обмеженням волі на строк до трьох років.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська АТО строкова служба ЗСУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі