16:11, 5 жовтня 2015 р.

«Форсаж» по-франківськи

У неділю, 4 жовтня, комітет фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради спільно з громадською організацією «Тепле місто» провели унікальні перегони під назвою «Форсаж», в яких бігуни та велосипедисти змагались із ретроавтомобілями.

Змагання відбувались на дистанціях 60 і 100 метрів, на кожній із яких змагались по 10 учасників. Суперників визначали перед стартом методом жеребкування, а проходили перегони у два тури, - передає 0342.ua.

На кожній із дистанцій визначили по троє найшвидших учасників, які пройшли у фінал, де повторно змагались із автомобілями.

За результатами фіналу у бігунів перемогу на дистанції 60 м здобув Назарій Цьок (8,57 сек.), другим став Тарас Кузик (9,33 сек.), а третім - Богдан Савлюк (9,60 сек.). На стометрівці найшвидшим став Бахі Жілдас (11,95 сек.), «срібло» дісталось Станіславу Сенику (12,10 сек.), а «бронза» - Дмитру Дяківу (12,84 сек.).

У змаганнях велосипедистів перше місце на дистанції 100 м посів Даніель Растригін (10,15 сек.), друге - Роман Сорока (10,59 сек.), а третє - Ярослав Сорока (10,61 сек.).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію