ДП «Івано-Франківськ-пропан» відновлює реалізацію скрапленого газу за пільговими цінами

Постачання скрапленого газу для мешканців Західної України розпочнеться з середини жовтня. Після майже піврічної перерви 24 вересня 2015 року в Києві відбувся спеціалізований аукціон. Щоправда закупівельна вартість зрідженого газу зросла у 2,4 рази. Тепер вартість одного балона ємністю 50 л (21 кг) становитиме 240 грн. з ПДВ.

Нагадаємо, що з квітня поточного року спеціалізовані аукціони з продажу скрапленого газу для потреб населення не відбувалися. У зв’язку з чим уже через місяць 270 тисяч мешканців Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Волинської та Закарпатської областей залишилися без зрідженого палива.

«Реалізаційна вартість скрапленого газу зросла на 40 грн. Це передусім пов’язано із прийняттям Кабінетом Міністрів України нової формули розрахунку стартової вартості скрапленого газу», - пояснює начальник ДП «Івано-Франківськ-Пропан» ПАТ «Івано-Франківськгаз» Ігор Сикала.

Загалом «Івано-Франківськ-Пропан» закупило 945 тонн скрапленого газу. Цього об’єму вистачить для задоволення місячної потреби мешканців Західної України. Щоб забезпечити безперебійне постачання палива, підприємство і надалі буде брати участь в аукціонах. Наступний аукціон має відбутися наприкінці жовтня цього року.

Довідка

«Івано-Франківськ-Пропан» (дочірне підприємство ПАТ «Івано-Франківськгаз») єдина компанія на Західній Україні, яка постачає населенню газ в балонах та має аварійно-диспетчерську службу, забезпечену загальнодержавним засобом оперативного зв’язку «104», відповідний дозвіл територіальних органів Держгірпромнагляду, патенти Міністерства доходів та зборів на реалізацію скрапленого газу населенню, а також власну виробничу базу, необхідну для виконання всіх видів робіт з газопостачання, відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання України, і несе юридичну відповідальність за безпеку і надійність газопостачання.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська скраплений газ реалізація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі