Івано-Франківськ візьме участь у проекті «Партнерство для розвитку міста»

За результатами конкурсного відбору місто Івано-Франківськ визнане переможцем на участь в Проекті міжнародної технічної допомоги "Партнерство для розвитку міст" (проект ПРОМІС), який впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади.

У звʼязку із проведенням місцевих виборів в Україні 25 жовтня, активну фазу проекту планується розпочати у листопаді поточного року з проведення зустрічі з уповноваженими представниками м.Івано-Франківська та підписання Меморандуму про співпрацю.

Участь у проекті, окрім м.Івано-Франківська, візьмуть ще 3 міста Івано-Франківської області, які також пройшли конкурсний відбір.
Загалом Проект ПРОМІС співпрацюватиме, як мінімум, з 16 містами-партнерами з чотирьох областей України (Івано-Франківської, Вінницької, Запорізької, Полтавської) та впроваджуватиметься у період 2015-2020 рр. Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади.

Загальна мета Проекту ПРОМІС – це зміцнення муніципального сектору в Україні шляхом підвищення спроможності міст-партнерів у сфері просування демократії та економічного розвитку, на місцевому рівні створення більш сприятливого середовища для малого та середнього бізнесу і місцевого економічного розвитку; підтримки процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Нагадаємо, що 18 червня 2015 року відбулась перша зустріч міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса з представниками Федерації канадських муніципалітетів та Проекту ПРОМІС.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська Франківськ переможець конкурс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі