Медики і правоохоронці протидіють поширенню наркоманії

На базі обласного наркологічного диспансеру відбувся круглий стіл на тему «Взаємодія працівників правоохоронних органів та фахівців наркологічної служби з протидії поширення наркоманії на території області».

У заході взяли участь т. в. о. начальника вiддiлу боротьби з незаконним обiгом наркотикiв Управління МВС України в Івано-Франківській області Олександр Кочкін, головний лікар ОНД Валерій Скопич та його заступник Удовик Жанна, завідуюча диспансерним відділенням обласного наркологічного диспансеру Тетяна Черкасова, а також завідувач організаційно-методичного консультативного відділу Ігор Карпінець.

Мета зустрічі полягала в обговоренні гострих питань, які є сьогодні найважливішими в наркологічній та правоохоронній службі, та планування спільних заходів.

Як було повідомлено, обласний наркологічний диспансер видав наказ, який дозволив рецептурний відпуск ще одного наркотичного аналгетика – метадолу, що використовується для детоксикації при лікуванні опіатної залежності.

Щодо режиму роботи наркологічної служби, то буде підсилено діяльність поліклінічного підрозділу, що своєю чергою поліпшить профілактику та роботу з учнями та організованими колективами.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська наркоманія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі