Інформація - один з найбільш цінних товарів сучасності. Коштує вона дуже дорого. Це не дивно, адже всі ми бажаємо бути постійно в курсі подій. Нам необхідно знати, що відбулося за день в нашій державі та світі.

Раніше головними джерелами інформації були газети і телебачення. Сучасні технології подарували ще один вид ЗМІ - інтернет-портали.

Сьогодні вже в кожному місті діють свої інформаційні ресурси. Не виняток і Мукачево. Якщо ви хочете дізнатися, що відбувалося в країні, то новини закарпаття онлайн сьогодні подивитися можна на ресурсі mukachevo.today.

Це якісний новинний портал. Завдяки грамотній структурі і зручній навігації тут дуже легко орієнтуватися, тому  користувачі зможуть швидко відшукати потрібні новини.

Найголовніша перевага онлайн-змі - постійна оновлюваність контенту. Вам не доведеться чекати вечора, щоб дізнатися події з ТВ-новин. Ви можете в будь-який момент зайти на ресурс і почитати останні оновлення. До того ж на ресурсі користувачам пропонується значно більше корисної та цікавої інформації. Адже в звичайному блоці телевізійних новин неможливо висвітлити усі події дня.

Портал mukachevo.today дуже інтерактивний. Він прагне постійно бути на зв'язку зі своєю аудиторією. Читачі можуть і самі взяти участь у створенні новин - для цього на ресурсі діє сервіс «Повідомити новину!».

Крім того онлайн-представництва порталу є і в соціальних мережах. Це групи в «Вконтакте», «Фейсбук», «Твіттер». Завдяки ним користувачам буде ще зручніше стежити за новинами. Досить просто вступити в групу і дізнаватися зі стрічки новин всі останні події.

Тематика ресурсу mukachevo.today досить велика. Користувачі знайдуть тут такі розділи як «Економіка», «Події», «Суспільство», «Кримінал», «Політика». Перевага ресурсу в тому, що він охоплює не лише події регіону, а й висвітлює все що відбувається в Україні.