П’яту міжнародну угоду про співпрацю підписали івано-франківський та європейський ВУЗи

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) активно розвиває партнерські відносини з вищими навчальними закладами ЄС.

ІФНТУНГ підписав 5-ту міжнародну угоду про співпрацю між українським та європейським ВНЗ, інформує прес-служба ІФНТУНГ.

Днями делегація ІФНТУНГ у складі проректора з науково-педагогічної роботи, професора Олега Мандрика, директора інституту нафтогазової інженерії, доцента Олега Витязя та директора інституту геології та геофізики, професора Валерія Омельченка з офіційним візитом відвідала Остравський технічний університет (м. Острава, Чеська Республіка).

У ході візиту було проведено зустрічі з ректором Остравського технічного університету, професором Іво Вондраком, проректором з міжнародних відносин, професором Яроміром Готвальдом, начальником міжнародного відділу Даніелем Кастеном та деканом гірничо-геологічного факультету, професором Войцехом Дірнером.


Під час зустрічей було досягнуто домовленостей і підписано рамкову угоду про співпрацю між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та Остравським технічним університетом, згідно якої з 2016 року можливим стане: обмін студентами, аспірантами, докторантами; проведення навчальних практик за кордоном; спільна участь в міжнародних проектах програм Horizon 2020, Tempus; проведення спільних міжнародних конференцій та можливість публікацій студентами, аспірантами, докторантами ІФНТУНГ у фахових, наукових виданнях Остравського технічного університету.

Підписання міжнародної угоди про співпрацю ІФНТУНГ надає чудову можливість академічній спільноті університету набути безцінний досвід, інтегруючись в європейський науковий та навчальний простір.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська міжнародна угода про співпрацю ІФНТУНГ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі