На Верховинщині замість зруйнованого моста спорудять підвісний перехід

У мікрорайоні Столярка повністю знищили міст, який з’єднував лівобережну та правобережну частини міста Верховина і яким користувалися жителі вулиць даної околиці. На жаль, на сьогоднішній день з різних об’єктивних та суб’єктивних причин, після численних звернень до вищого керівництва так і не вирішилось дане питання.

Тому, голова міськради Василь Мицканюк, погодивши з депутатським корпусом, прийняв рішення про спорудження підвісного переходу (кладки) замість зруйнованого моста в мікрорайоні Столярка, повідомляє сайт Верховина.

Оскільки міська рада не може брати на себе відповідальність за спорудження таких мостів, то всі вони будуються господарським методом. Єдине в чому сприяє міськрада, це у виділенні коштів на матеріали. На дані цілі з бюджету міської ради вже в цьому році виділили близько 100 тис. грн – на закупівлю арматури, тросів, цементу, пиломатеріалів та ін. Враховуючи актуальність даного питання, громадськість мала би активно долучитись до спорудження підвісного моста, а саме в наданні посильної допомоги в організації та проведенні робіт.

Просимо не бути байдужими та активно долучитись до спільної справи. Ніхто не повинен на цьому спекулювати, адже робимо це для людей та на благо нашої громади.

Принагідно хочемо повідомити, що всі проекти, які мали би реалізовуватися на території міста включають співпрацю з громадою та дольову участь їх у співфінансуванні.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська міст Верховинщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі