Олег Гончарук: Без дотримання усіх законних норм та погодження з місцевими жителями будувати міні-ГЕС ми нікому не дозволимо

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук в рамках робочої поїздки до Верховинського району оглянув результати роботи міні-гідроелектростанцій у Пробійнівка-1 та Пробійнівка-2.

Попередньо очільник Прикарпаття зустрівся з громадами сіл Полянки та Гринява, де підприємці намагаються побудувати наступні такі об`єкти. Як розповіли мешканці цих населених пунктів, горе-інвестори не дотримуються законів України, зокрема, не відповідають дійсності документи про погодження громадами такого будівництва.

«Без дотримання усіх законних норм та погодження з місцевими жителями будувати міні-ГЕС ми нікому не дозволимо. Зараз працюють екологи, правники, спеціалісти інших галузей, щоб не дати можливості розпочати спорудження нових таких об`єктів», - наголосив Олег Гончарук.

Так, перебуваючи на місці роботи двох міні-ГЕС, голова облдержадміністрації ознайомився з впливом діючих об`єктів на екологію.

«З першого погляду стає зрозуміло, що підприємці не дотримуються визначених норм ром роботи – не чистять русло ріки від замулення, використовують для виробництва електроенергії практично увесь об`єм води при межі відбору в межах 25%, відсутня технічна можливість для нормального переміщення риби. – зазначив Олег Гончарук. – Ми підготуємо відповідні звернення до контролюючих органів, зі своєї сторони також слідкуватимемо за ситуацією. Або діяльність міні-ГЕС буде приведено у відповідність до усіх норм, або ми будемо зупмняти їх роботу».

Олег Гончарук: Без дотримання усіх законних норм та погодження з місцевими жителями будувати міні-ГЕС ми нікому не дозволимо, фото-1 Олег Гончарук: Без дотримання усіх законних норм та погодження з місцевими жителями будувати міні-ГЕС ми нікому не дозволимо, фото-2 Олег Гончарук: Без дотримання усіх законних норм та погодження з місцевими жителями будувати міні-ГЕС ми нікому не дозволимо, фото-3 IMG_1285_(1) IMG_1306_(1) Олег Гончарук: Без дотримання усіх законних норм та погодження з місцевими жителями будувати міні-ГЕС ми нікому не дозволимо, фото-6 Олег Гончарук: Без дотримання усіх законних норм та погодження з місцевими жителями будувати міні-ГЕС ми нікому не дозволимо, фото-7 IMG_1363_(1) Олег Гончарук: Без дотримання усіх законних норм та погодження з місцевими жителями будувати міні-ГЕС ми нікому не дозволимо, фото-9 IMG_1388_(1)
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська Олег Гончарук міні-ГЕС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі