Івано-Франківськ підхопив естафету всеукраїнського флешмобу «Жінки за мир» (ФОТО)

Вчора, 18 жовтня о 12 год. у всіх містах України жінки виходили на вулиці своїх міст, щоб виступити за мир, згоду та єдність у державі. Приєднався до цього флешмобу й Івано-Франківськ.

Організувала захід письменниця й літературознавець Ольга Деркачова, яка разом зі студентками Педагогічного інституту Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника зробила 365 орігамі-журавликів як символ миру. Кожен журавлик був пронумерований – за кількістю днів у році. Орігамі безкоштовно роздавали іванофранківцям з проханням помолитися за мир в Україні.

Флешмоб відбувся перед пам’ятником митрополиту Андрею Шептицькому, жінки та діти спільно помолилися за мир, а також сплели символічну вервичку, до якої кожна дитина причепила ляльку або м’яку іграшку, принесену з собою. Таким чином дітки показували, що ладні віддати своє найдорожче, зробити маленьку жертву заради миру.

Вервицю освятив о. Іван Козовик, її разом із прив’язаними іграшками та синьо-жовтими стрічками передадуть на Схід України.

Івано-Франківськ підхопив естафету всеукраїнського флешмобу «Жінки за мир» (ФОТО), фото-1 Івано-Франківськ підхопив естафету всеукраїнського флешмобу «Жінки за мир» (ФОТО), фото-2 Івано-Франківськ підхопив естафету всеукраїнського флешмобу «Жінки за мир» (ФОТО), фото-3 Івано-Франківськ підхопив естафету всеукраїнського флешмобу «Жінки за мир» (ФОТО), фото-4 Івано-Франківськ підхопив естафету всеукраїнського флешмобу «Жінки за мир» (ФОТО), фото-5 Івано-Франківськ підхопив естафету всеукраїнського флешмобу «Жінки за мир» (ФОТО), фото-6 Івано-Франківськ підхопив естафету всеукраїнського флешмобу «Жінки за мир» (ФОТО), фото-7 Івано-Франківськ підхопив естафету всеукраїнського флешмобу «Жінки за мир» (ФОТО), фото-8 Івано-Франківськ підхопив естафету всеукраїнського флешмобу «Жінки за мир» (ФОТО), фото-9 Івано-Франківськ підхопив естафету всеукраїнського флешмобу «Жінки за мир» (ФОТО), фото-10 Івано-Франківськ підхопив естафету всеукраїнського флешмобу «Жінки за мир» (ФОТО), фото-11 Івано-Франківськ підхопив естафету всеукраїнського флешмобу «Жінки за мир» (ФОТО), фото-12 Івано-Франківськ підхопив естафету всеукраїнського флешмобу «Жінки за мир» (ФОТО), фото-13
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська флешмоб жінки за мир
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі