Сільська амбулаторія отримала відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнтів»

Амбулаторія загальної практики і сімейної медицини с. Угорники, яка є структурним підрозділом Івано-Франківської поліклініки №3, отримала відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнтів».

За словами представника асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Оксани Івануляк, у проекті «Чиста лікарня безпечна для пацієнтів» взяли участь 520 відділень закладів охорони здоров'я України, 30 з них – у Івано-Франківській області.

«Ми проводимо гігієнічний аудит, під час якого перевіряємо наявність систем гігієни для обробки рук, правильність стерилізації виробів медичного призначення і систему прибирання, прописану в нашій законодавчій базі. Згідно аудиту, ця амбулаторія відповідає гігієнічним стандартам, персонал добре обізнаний теоретично. Через рік ми повернемося для підтвердження статусу», – сказала Оксана Івануляк.

У амбулаторії, яка розміщена у реконструйованому приміщенні колишньої сільської ради, працює реєстратура, є лабораторія, жіночий оглядовий кабінет та два кабінети прийому лікаря. Для амбулаторії придбали сучасний апарат ЕКГ, УВЧ, ультразвук, електрофорез, кварц, інгалятор, біодинамік.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська Угорники поліклініка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі