Днями делегація фермерів з Німеччини побувала на Рогатинщині

У рамках візиту гості відвідали фермерські господарства району, зокрема: фермерське господарство Віктора Бурачка з Дичок, яке займається вирощуванням ВРХ та садівництвом, сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «ЕКОМ» у с. Чесники, який виготовляє сири з місцевої сировини, а саме молока, виробленого в подвірних господарствах членів кооперативу, та ТзОВ «Уїзд» (В.Мельник).

Гостям розповіли про особливості господарювання на рогатинських землях . Зокрема зазначалося, що в районі працюють 105 суб’єктів господарювання в сільському господарстві. З них 65 мають в обробітку до 100 га землі. З метою надання селянам послуг з обробітку землі, догляду за культурами, збирання врожаю, заготівлі, переробки та збуту картоплі, фруктів, молока в районі діють шість сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, а саме: СОК «ЕКОМ», СОК «Липівський», СОК «Агро-Пуків», СОК «Сад», СОК «Букачівський», СОК «Лучинці».

Під час зустрічі було обговорено питання, пов’язані з веденням фермерського господарства в Україні та Німеччині.

Як зауважив перший заступник голови Рогатинської райдержадміністрації Степан Демчишин, зараз робиться акцент на розвитку та підтримці малих господарств, що дасть змогу забезпечити роботою жителів району, який вважається сільськогосподарським.

image004_(1)_(1)_(1)_(1) image008_(1)_(1) image012_(1)
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська делегація Рогатинщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі