Військовий адвокат Івано-Франківськ, военный адвокат Ивано-Франковск: от СЗЧ и ВЛК, до увольнения с ЗСУ

На жаль, оголошення застаріло
Військовий адвокат Івано-Франківськ надаю юридичні консультації та послуги військового адвокату по усій Україні, але, основний офіс військового адвоката знаходиться не в самому місті, а в Запоріжжі, оскільки, наразі, основна маса проваджень, що перебувають у роботі у військового адвоката, - це кримінальні справи стосовно військовослужбовців та мобілізованих: СЗЧ, ст. 402 КК, дезертирство, вбивства, жорстоке поводження з полоненими та інші. Біля міста Запоріжжя проходить лінія бойового зіткнення: Запорізька, Донецька, Харківська область, і всі органи державної влади, де здійснюють розслідування цих справ, а також суди, які розглядають такі справи, розташовані поруч із Запоріжжям. Саме тому і було ухвалено рішення створити центральний офіс військового адвоката в Запоріжжі, це економить час.

Але це не означає, що військовий адвокат не зможе виїхати до Івано-Франковська чи іншого міста України, оскільки відрядження - це одна зі специфік роботи військового адвоката. Тому, якщо ваш родич або близький друг потрапив у біду: воював, а зараз на нього порушено кримінальну справу, вам потрібно звертатися до нас по допомогу. Досвід, наявність ділових зв'язків і стресостійкість під час роботи - дозволяє вигравати подібні військові справи.

Також, здійснюємо платні юридичні консультації військового адвоката в телефонному режимі, по вайберу, скайпу, ватцапу, телеграм.

Вартість юридичної консультації військового адвоката становить лише 500 грн. на карту Приватбанку. Також здійснюємо прийом безпосередньо в офісі військового адвоката за попереднім записом.

Якими саме військовими справами займається адвокат?

Досвід роботи, а це понад 20 років практики дозволяє нам займатися практично всіма справами, пов'язаними з військовим законодавством: питання щодо мобілізації та відстрочки від мобілізації, проходження ЛКК та оскарження висновків ЛКК до Центральної ЛКК та адміністративного суду (тут головне не пропустити строки оскарження), питання щодо виїзду військовозобов'язаних та волонтерів за кордон, захист у кримінальних справах щодо мобілізованих та військовослужбовців, захист у справах про адміністративні правопорушення (коли, за незначні провини позбавляють бойових виплат і премій), правовий супровід проходження військової служби, звільнення з військової служби, вихід не пенсію військовослужбовців, перерахунок військової пенсії, позови щодо стягнення невиплаченого грошового та речового забезпечення, бойових виплат і заробітної плати, встановлення статусу учасника бойових дій УБС, АТО, ССО, встановлення фактів проходження служби в територіальній обороні та добровольчих батальйонах, встановлення в суді смерті військовослужбовців і зниклих безвісти, правова допомога сім'ям загиблих військовослужбовців в отриманні грошової компенсації, допомога військовослужбовців, які дістали поранення, в отриманні грошової виплати, встановлення інвалідності та фіксація випадку як факту каліцтва при виконанні військового обов'язку, направлення на проходження лікування або ЛКК (оскільки часто рапорти про це ігнорують або губляться) та інші питання.

Телефонуйте нам з 9 до 19 години, щодня. Ми вам допоможемо.
Рубрики
Юридичні послуги
Андрій Володимирович
Показати номер
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Военный адвокат Винница, військовий адвокат Вінниця.. если вы ищете в Интернете данные названия и по...
04:13, 19 січня