Консультація онлайн з питань нерухомості - дієва допомога в вирішенні Ваших проблем

Одним із пріоритетів онлайн чату є зручність. За допомогою нього ви можете прямо на сайті в режимі реального часу отримати відповідь фахівця на своє питання. Наша безкоштовна консультація з питань, що стосуються ринку нерухомості, буде своєчасною, повною і адекватною.

Житлова компанія «Аксіома» займається реалізацією квартир в новозбудованих житлових комплексах та будинках на етапі будівництва (новобудов). Ми успішно працюємо на ринку нерухомості з 2006 року, є дійсним членом Асоціації ріелторів Івано-Франківська та області, членом Української Гільдії Ріелторів.

До наших компетенцій належать:

ВОЛОДІННЯ ІНФОРМАЦІЄЮ. Ми володіємо інформацією про кожен новозбудований будинок чи житловий комплекс в м.Івано-Франківську, знаємо усі переваги та особливості і можемо запропонувати житло, яке підходить саме Вам.

КОМПЕТЕНТНІСТЬ. Сила ЖК"АКСІОМА" - команда компанії. Досягнення наших спеціалістів підтверджуються успішно реалізованими угодами завдяки досвіду, професіоналізму та гармонійним відносинам з Клієнтом. Ми не просто пропонуємо послуги на ринку нерухомості - ми допомагаємо Вам зустрітись з мрією і досягти поставлених цілей.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Немає більш сильної мотивації, ніж почуття відповідальності за майбутнє тих, хто до нас звернувся. Діяльність нашої компанії направлена на надання підтримки Клієнту на ринку нерухомості. Ми вбережемо Вас від тягот формальних процедур і надамо Вам достатньо часу для прийняття обдуманого рішення. Зробити правильний вибір - складний крок. І Ви це знаєте. Але Ви також знаєте що житлова компанія "АКСІОМА" допоможе Вам зробити правильний вибір.

Якщо в Вас є будь-яке питання чи пропозиція, що стосується ринку нерухомості м. Івано-Франківська, ви маєте намір придбати нерухомість чи землю, або ж ви хочете продати майно, задайте нам питання і ви отримаєте відповідь, чи з вами зв'яжеться менеджер за реквізитами, які ви вкажете в повідомленні.