Найпатріотичніший першачок

Катрич Владислав
Голоси: 0
Фото ілюстративне
Голоси: 0
Фото ілюстративне
Голоси: 0
Фото ілюстративне
Голоси: 0
Про конкурс
З нагоди 1 вересня сайт міста Івано-Франківська – 0342.ua організовує новий конкурс  «Найпатріотичніший першачок»!

zOIu5oweCuA

Ваша дитина бажає взяти участь у фотоконкурсі? 
Вступайте в нашу групу Вконтакті, та Однокласниках, підписуйтеся на сторінку у Facebook та Google+, надсилайте фотографії патріотичного першачка на пошту [email protected] з позначкою "Фотоконкурс", ПІБ, місто та Ваш контактний телефон.

Умови конкурсу:
Приймаються фотографії першачків у патріотичному стилі: вишиванка, блакитно-жовті стрічки, маки та нші патріотичні атрибути у вбранні чи шкільній формі!

Прийом фотографій триває до 13 вересня 2015 року. Голосування розпочнеться 14 вересня і триватиме до 30 вересня 2015 року 23:59 год.
За підсумками голосування визначається переможеть конкурсу.

Першачок, чиє фото набере найбільше голосів, отримає приз від сайту 0342.ua – квитки у кінотеатр "Люм'єр" на мультфільм та сертифікат на 200 грн у піцерію "Focaccia"!

УВАГА! 
Адміністрація сайту прослідковує ІР-адреси з яких голосують за учасників конкурсу! З однієї ІР-адреси допускається три голоси, але тільки за умови, що одна людина голусує один раз, авторизуючись через справжню, а не фейкову сторінку у соцмережі. Тому за НАКРУТКУ голосів - БАН на 24 години, а при повторному порушенні правила - дискваліфікація з конкурсу!!
 
Партнери
Партнер конкурсу:

Театр кіно "Люм'єр"

1270375773_logo_lumiere-kopija

Піцерія "Focaccia"

logo_b


Інформаційний партнер:

Рекламне агенство "Green Line"

logo green