
17:30, 16 жовтня 2016 р.
В Івано-Франківську запрацювало "сонячне дерево" (ВІДЕО)
Відтепер на цетральній пішохідній вулиці міста можна зарядити мобільний телефон за допомогою сонячної енергії.
За словами міських чиновників, встановлення "сонячного дерева" обійшлося в 50 тисяч гривень. Протягом доби можна буде зарядити до 100 гаджетів, повідомляє 0342.ua.
Відзначимо, що перше подібне дерево було встановлено в Тернополі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
11:28, 18 червня
18:16, 20 червня

Коментарі