Чи були ви колись присутні на презентації, яку проводив американець? Здається, вони всі народжені ораторами і можуть зробити шоу з будь-якої теми!

Якщо хочете знати, як їм це вдається - приходьте в неділю на першу подію з розвитку професійних навичок від Mitchell Robinson (мова тренінгу - англійська).

Про курс:
Промова в стресових умовах демонструє здатність людини швидко впорядковувати думки та передавати ними довіру, врівноваженість та захоплення.
Курс познайомить учасників з техніками, що вселяють впевненість при доповіді "на льоту", повідомленні суперечливої інформації або при заступі в тему, в який вони не є експертами.

Для цього учасники навчаться:
- будувати рапорт з аудиторією
- швидко структурувати інформацію
- доносити повідомлення врівноважено і просто
- передбачати та готуватися до питань
- вигадувати час, коли відповіді не є простими

Ціна участі у першому занятті - 30 гривень

Реєстрація: https://forms.gle/ZhJSPpAg1abUaLP26

Ну і опис англійською (для звикання:)
Speaking under pressure describes someone’s ability to quickly organize thoughts and convey them with a level of credibility, poise, and passion. Presentation skills training programs provide participants with techniques that instill confidence when they are “presenting on the fly,” communicating controversial information, or thrust into the spotlight when they’re not subject-matter experts.

Program Objectives
At this program’s conclusion, participants should be able to:

-Build rapport with an audience.
-Quickly structure a presentation.
-Deliver messages with poise and ease. -Anticipate and prepare for questions.
-Buy time when answers are not easy.