Тренінг керованого дотику: «Масаж для стресостійкості». 

Для багатьох з нас стрес став «новою нормою»: кожен день на роботі ми обробляємо листи і дзвінки, беремося за безліч важливих справ відразу і не встигаємо їх закінчити, а вночі прокручуємо в голові робочі завдання і конфлікти.

Пропонуємо вам на тренінгу освоїти методику експерта з стресостійкості з Гарвардської медичної школи Шерон Мельник. За допомогою цієї методики можна не тільки зберігати спокій у стресових ситуаціях, але і знаходити в них нові можливості для професійного та особистого розвитку. Щоб почати застосовувати деякі з технік, достатньо лише кількох хвилин.

Зокрема, пропонуємо освоїти прийоми масажу, котрий підвищує стресостійкість. Технологія експрес-масажу з метою підвищення стресостійкості розроблена на основі каліфорнійського масажу Есален і апробована Івано-Франківським Центром масажних технологій.

Яку користь ви в результаті отримаєте?

Ви набудете більше контролю над своїм життям. Припинивши, нарешті, бігати по колу, ви почнете рухатися прямо до своєї мети. Ви навчитеся краще контролювати свій графік, зменшите стрес, пов'язаний з постійним страхом втратити можливості або не зуміти залучити клієнта. Ви всього досягнете, варто вам навчитися на 100 % користуватися своїми здібностями. Ви покінчите з усім тим, що поглинало ваш час і енергію, навчитесь говорити «ні», коли поставлені перед вами завдання і проекти віддаляють вас від бажаної мети.
Тренінг керованого дотику «Масаж для стресостійкості» допоможе Вам подолати вплив стресових ситуацій та зберігати спокій та ефективність в будь-якій ситуації.

Програма:

  • Сесія 1 Адаптація.
  • Сесія 2 Стресостійкість і набір інструментів для її підвищення (методика Шерон Мельник).
  • Сесія 3 Практика по засвоєнню уміння самомасажу для стресостійкості.
  • Сесія 4 Практика у парі по засвоєнню уміння експрес- масажу для стресостійкості.
  • Сесія 5 Обговорення, контроль засвоєння вмінь. Підсумок.

Мета: набуття уміння зберігати спокій та ефективність в будь-якій ситуації.

Цільова аудиторія: повнолітні люди, котрі працюють в стресових умовах, коли постійно доводиться мотивувати людей на досягнення результатів; керують власним бізнесом - і відповідають за всі процеси; прагнуть знизити фінансове напруження, відчуваючи, що вже на грані; не відчувають впевненості в собі і тому самі перешкоджають своєму успіху, або ж занадто бурхливо реагують.

Проводять:

  • Петрів Радислав - майстер масажу Європейської Ліги Масажу, національний тренер Корпусу Миру США в Україні, лікар загальної практики, психолог, психотерапевт в тілесно орієнтованій психотерапії.
  • Роман Несторко - майстер Есален масажу, спеціаліст фізичного виховання і спорту, майстер спортивного ушу та китайських бойових мистецтв.

Записатися і дізнатися деталі за телефоном (050) 153-29-89 - Адміністрація йога центру.