Перший відкритий чемпіонат міста з сили удару.

15 квітня в обласному центрі Прикарпаття відбудеться відкритий чемпіонат міста, під час якого чоловіки віком від 16 років змагатимуться у трьох вагових категоріях.

За словами організаторів, змагання є особистими, відтак учасники виборюватимуть першість з сили удару у наступних видах: удар рукою класичним стилем, удар рукою вільним стилем і удар ногою. Цікаво, що удари повинні наноситися по спеціальному силоміру, який об’єктивно вимірює силу удару в абсолютній величині (кілограм-сила).

Організатори запевнили присутніх в їх безпечності та наголосили на перевагах такого спорту. Участь у змаганнях розвиває бажання до здорової конкурентної боротьби та активізує людей до саморозвитку, до занять над збільшенням своєї сили. Та, що найголовніше, заняття таким спортом – це чудова можливість зняти стрес та позбутись агресії, яка в наш час, є дуже поширеним явищем.

Цікаво, що перші в Україні змагання із сили удару ( Відкритий чемпіонат Львова), які провели 23 жовтня 2015 р., виявили велику зацікавленість з боку громадськості та залучили велику кількість учасників.

Варто додати, що змагання в Івано-Франківську будуть відкритими, тобто учасниками можуть стати як професійні спортсмени, так і пересічні франківчани. Участь у змаганнях є абсолютно безкоштовною.

Цікавий захід відбуватиметься 15 квітня в спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» (вул. Симоненка, 13). Процедура зважування учасників розпочнеться о 16:00, а змагання  – о 17:00.