Відгулявши нещодавно вхід у 2012, ми наближаємось до ще одного свята, яке дає нам змогу відсвяткувати Новий Рік щераз! 13 січня у всьому світі люди святкують старий новий рік і ми раді запросити вас на одну з найяскравіших та найатмосферніших бас вечірок цієї зими, відсвяткувати цей день в кращому стилі бас-івентів від inLight.
Як і попередні рази, хочеться показати всім нові обличчя за пультами, та подарувати кожному із вас не пересічну вечірку, а дійсно щось нове. Саме тому протягом цього вечора гратиме четверо запальних дівчат, троє з яких гості з інших міст і головний гість новорічної ночі, один з перших, найкращих, найпрофесійніших та найталановитіших драм-діджеїв України – Redco!
Символічно так склалось, що наш дід мороз і його снігурки саме на старий новий рік підніматимуть настрій та створюватимуть ауру свята і радості.
Якісна музика від наших гостей діджеїв і продюсерів, VJ-performance, кіловати додаткового звуку, феєрверки, ґлоустіки, новорічна фотосесія від inLight та друзів, багато приємних дрібничок, сюрпризів і несподіванок…
Твої друзі, щасливий піпл навколо, атмосфера радості, посмішок, драйву і тільки найкращої музики, фото, візуальних та саунд ефектів в кращих традиціях inlight ;)

==============================

LINE UP:

•REDCO

Redco - drum'n'bass проект, створений українським діджеєм та продюсером, своєю творчістю спростовує поширену думку про те, що для того щоб домогтися всеукраїнського успіху і визнання потрібно бути в столиці. Проживаючи і створюючи свої шедеври в Ужгороді, цей талановитий продюсер став відомий на всьому українському drum-n-bass просторі. І нічого дивного, просто серед його досягнень співпраця з Русланою, Boombox, Катею Чилі, Ламою, кілька відео кліпів, ротації на національних радіостанціях та музичних каналах.
Енергія треків і висока якість звуку забезпечують гарний настрій і переповнені танцполи на вечірках по всій Україні. У результаті його творчість починають помічати такі музиканти як Pendulum, Noisia, Black Sun Empire, Concord Dawn, Sunchase, EBK, Kano.
Виступав на таких фестивалях як: Pirate Station, Ідеологія, Український Драмендбейс Парад, Всеросійська Драмендбейс Конвенція, Українська Драмендбейс Конвенція, Українська Драмендбейс Конференція, Фестиваль C-CLONE, Фестиваль Вільне Місто, Фестиваль Температура, і т.д.

Грав на одній сцені з такими діджеями як Ed Rush, John B, Goldie, DJ SS, Afrodite, Noisia, Black Sun Empire, Concord Dawn, Spor, Sunchase, Dylan, Optiv, Drumsound, Counterstrike і т.д

•Julia Krulova (If)

•Loya Lista (DrumWaves Crew, Lv)

•KeyTee (Cookies Promo, Cv)

•UniQue (DrumWaves Crew, Lv)

Location: nc Relax

Price:
previous 30-girls, 40-boys
partyday 40-girls, 50-boys

Номери телефонів за якими можна буде замовити квитки з"являться пізніше, слідкуйте за оновленнями в зустрічі!