“Шансон здорової людини” - це могло б стати лейтмотивом цього вечора. І точно стане ним.

 

25 квітня в Івано-Франківськ з Парижу завітає гурт La Mathilde та привезе з собою саксофон, акордеон, ліричний вокал, досить роковий звук, радісну відкритість до української публіки та легке почуття гумору. Можливо, саме таким він і є - рецепт справжнього французького рок-шансону, який не має нічого спільного з поширеними в Україні стереотипами.

 

Гурт La Mathilde завітає до Івано-Франківська у свого українського туру за підтримки Французького Альянсу та у рамках "Французської весни". "Нас надзвичайно душевно приймають в Україні. Як аудиторія, так і організатори дуже привітні до нас і демонструють непідробний інтерес до нашої музики", - пояснюють La Mathilde своє бажання турувати по Україні. До речі, тур включатиме 12 міст – Львів, Рівне, Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Одесу, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський і Хмельницький, а також столицю Молдови – Кишинів.

 

Гурт La Mathilde привезе в Івано-Франківськ нову програму, а також вперше за свою творчу історію видасть міні-альбом, тексти якого можна буде прочитати як французькою, так і українською мовами. Загалом за десять років на рахунку La Mathilde вже чотири повноформатних альбоми, три міні-альбоми і понад 200 виступів по всій Європі.

 

Вартість квитків: 70 грн в попередньому продажі та 90 грн в день заходу. Придбати квитки можна вже з 30 березня он-лайн на сайті Concert.ua або в касах в Dazzle (Незалежності 34, Івано-Франківськ). Кількість місць обмежена.