Є хороша традиція: восени Postman (Костянтин Почтар) повертається у Івано-Франківськ, в Urban Space 100, і презентує тут свою нову музику: або ж сольного проекту, або ж групою 5 Vymir. 

 

24 жовтня запрошуємо вас на презентацію першого повноформатного альбому “Everything is New” українського сінгер-сонграйтера Postman. Вхід на концерт вільний. 

 

“Everything is New” складається з 8 пісень англійською, українською і норвезькою мовами, серед яких дует з солісткою відомої норвезької тріп-хоп групи Flunk Аньою Оуен Вістер. Kostiantyn Pochtar сам зіграв на всіх інструментах і оформив обкладинку альбому, використавши свої малюнки з дитячого садка. Запис проходив у червні в київській Cтудия Lipkyzvukozapys під керівництвом Вадіка Лазарєва (Vadyk Lazariev), колеги Костянтина по групі 5 Vymir, який також зіграв у пісні “Holy War” на українському народному інструменті колісній лірі.

 

Postman - український музикант, мультиінструменталіст, композитор і автор текстів. Автор і виконавець пісні “Київські Вулиці”. У доробку музиканта 3 ЕР, 1 повноформатний альбом і більше, ніж 80 концертів у 7 країнах Європи. Postman виконує пісні англійською і українською мовами.