Olesya Arkhipova, тренерка, фасилітаторка, активістка, останні кілька місяців їздила по Україні з тренінгами для локальних громад і назбирала купу цікавих висновків, статистики, стереотипів та прикладів щодо соціальних, біологічних, гендерних ролей чоловіка і жінки, тому ми запросили її провести цей невеличкий тренінг. 

 

Для чого? Поміж причин насильства є відчуття однієї з сторін конфлікту, що вона чимось краща чи правильніша за іншу, тобто відчуття нерівності. Іншою причиною можуть бути стереотипи щодо гендерних, соціальних чи біологічних стереотипів - відчуття, що хтось щось "зобов'язаний" робити, і, якщо цього не робить, треба змусити. На цьому тренінгу ми й поговоримо про те, які уявлення щодо "зобов'язань" є в наших головах та головах інших людей. 

 

Участь - безкоштовна, за обов'язкової попередньої реєстрації (кількість місць обмежено).

 

Захід відбувається в рамках проекту "Будь сильною, протидій насильству!", що проводиться спільно ГО "Д.О.М.48.24" та Патрульною поліцією Івано-Франківської області .

 

Проект впроваджується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади» Police Training Assistance Project - PTAP

Телефон: +38 (050) 728-71-14 (Деталі)