Змінюємо економіку - починаємо з податків! Маленькі українці змінюють села і містечка, в яких живуть! Знаєте, як? Приходьте на Відкриту дискусію "Що не так з податковою системою України?" - і дізнаємося разом!
Бо саме школа - це місце, де ростуть лідери! Це відбувається вже сьогодні! Тут маленькі лідери стають великими лідерами і щодня їм у цьому допомагають люди, які самі наважилися стати на цей шлях - вчителі і керівники.

Ми пропонуємо разом творити ефективну і справедливу економіку. яка росте і дає можливість рости українцям. Ми так само, як і ви, не розуміємо, чому ПДВ є однаковим для предметів розкоші, їжі і одягу, нас дивує, чому таке високе податкове навантаження на зарплату українців. Ми хотіли б, щоб українці відчували себе заможнішими, а в казні містечок і сіл були гроші на садочки, дороги і вуличне освітлення. Це дуже реально! І ми знаємо, що не так з правилами гри - з податками, які кожен з нас сплачує і які є нашою спільною справою. Економічні експерти УГП підгледіли, що вдалося Польщі у рамках фінансової децентралізації, запропонували свої ідеї і готові вам їх представити. Уже 27 лютого - день Х! Ми не боїмося говорити про непопулярне - ми просто говоримо про те, що реально працює! 0 % популізму, експертний підхід і вболівання за гаманці кожного з нас! Ми точно можемо більше! Дешевші продукти, одяг і ліки - і це ще не все!
Що ми пропонуємо? Формат, який передбачає:
- насичену теоретичну базу - чіткі формули і розрахунки,
- прогнозування економічного ефекту від новацій,
- виступи авторитетних спікерів,
- 0% популізму.

Запрошуємо економістів, експертів, науковців, підприємців і всіх, хто вболіває за місце, де живе сьогодні. Такі мотиваційні та дуже практичні зустрічі людей освіти - важливі!

Чекаємо вас за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Короля Данила 16 б, офіс Української Галицької Партії

Вхід - вільний, за попередньої реєстрації
https://drive.google.com/open?id=15DJNt6lupaQ5gTLtBv7gRCmql9AGlpoMNzv9MaGs4Bw