«Хто володіє інформацією - той володіє світом». Автором цього висловлювання є Натан Ротшильд - англійський банкір, бізнесмен і фінансист, а сказане воно було більше двох століть тому, і залишається досі надзвичайно актуальним.
Популярність і успіх Н. Ротшильда «закарбували» ці слова в свідомості мільйонів представників абсолютно різноманітних професій, які потребують аналітичних навичок і знань у сфері статистики.

Тому, 20 березня 2019 року Факультет Управління та бізнес-аналітики УКД спільно з Головним управлінням статистики в Івано-Франківській області проводить тематичний семінар на тему "ЦІКАВА СТАТИСТИКА", на якому студенти дізнаються про методи збору, обробки, узагальнення та поширення статистичної інформації, зрозуміють зміст аналітичної роботи і обробки масивів даних.

Також, ви матимете змогу ознайомитись з структурою та інформаційним наповненням офіційного веб-сайту Головного управління статистики, інформаційно-публікаційною роботою Головного управління та офіційними статистичними виданнями.

ЗАПРОШУЄМО усіх зацікавлених відвідати семінар і оволодіти цінними знаннями у сфері статистики. Буде цікаво та пізнавально!

Початок семінару о 10:00 год.
Завершення семінару о 12:00 год.

Семінар проводять представники Головного управління статистики в Івано-Франківській області, а саме:
Перший заступник начальника Головного управління статистики - Ю. Макар .
Начальник відділу поширення інформації, комунікації із користувачами та громадськістю - Т. Мацюк.