На одній з вулиць міста затримали кримчанина, який проник в квартиру до франківця за горілкою (ФОТО)

Квартирного злодія по гарячих слідах сьогодні на одній з вулиць міста затримали правоохоронці. Чоловіка, що згодом виявився не місцевим, шукали поліціянти, після заяви франківчанина, який повідомив, що з його квартири зникло 30 пляшок оковитої та комп'ютерна техніка. 

За годину після виклику правоохоронці затримали підозрюваного, 37-річного жителя Криму йдеться в повідомленні на сайті ГУНП.

За подібного роду злочини кримчанин вже притягувався до кримінальної відповідальності.

Після вчинення крадіжки, зловмисник впродовж години встиг продати горілчані вироби своєму знайомому за 1000 гривень, а комп’ютерну техніку здав до місцевого ломбарду за 500 гривень після чого був затриманий в порядку статті 208 КПК України.

Зараз вирішується питання про оголошення йому підозри та обрання міри запобіжного заходу – тримання під вартою. Поліція перевіряє злодія на причетність до вчинення інших злочинів на території Івано-Франківської області.

Нагадаємо, що днями з місцевого гіпермаркету намагалися поцупити 7 пачок презервативів.