• Головна
  • Гончарук займає друге місце у рейтингу губернаторів
13:05, 30 листопада 2015 р.

Гончарук займає друге місце у рейтингу губернаторів

При переділі влади, який відбудеться незабаром, в офіційних причинах звільнення губернаторів уже традиційно прозвучать погані показники соціально-економічного розвитку.

Зараз губернатори спільно з владою і парламентом готуються до великого перезавантаження влади. Тільки деякі керівники регіонів можуть бути впевнені в тому, що вони збережуть свої посади.

Наприклад, свого крісла голови КМДА Віталій Кличко точно не позбудеться, оскільки його повторно переобрали мером столиці. Майже всі губернатори за результатами місцевих виборів стали депутатами обласних рад від БПП «Солідарність», таким чином дехто з них надіється забезпечити собі політичне майбутнє. Став депутатом обласної ради від БПП «Солідарність» і голова Івано-Франківської ОДА.

“ДС” представила черговий рейтинг губернаторів, складений за результатами трьох кварталів 2015 року. Вони якраз і показують картину успіхів і провалів керівників регіонів.

Губернатор Івано-Франківської ОДА опинився на другому місці у цьому рейтингу, поступившись голові Вінницької ОДА Валерію Короваю. В той же час, як на 4-му місці Віталій Кличко (м. Київ), а на 6-му – Олег Синютка (Львівська область).

“ДС” пише, що голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, який займаю цю посаду з вересня минулого року, укріплює позиції і до нього не мало би бути великих претензій.

Найбільшим провалом губернатора за результатами трьох кварталів є те, що область входить у шістку регіонів з найбільшим падінням реальної заробітної плати. В той же час жителі області залишаються найбільш дисциплінованими платниками комунальних послуг. Станом на 1 жовтня їх заборгованість складає в середньому 61 гривню на одного жителя.

Наша область також зберігає своє друге місце за темпами будівництва житла – 326 кв.м загальної площі введеного в експлуатації житла на 1000 жителів. За цим показником Прикарпаття випереджує столицю та поступається місцем тільки Київській області.

Крім цього, Прикарпаття ввійшло в трійку регіонів з найменшим скороченням чисельності штатних працівників підприємств, в четвірку – з найкращою динамікою сфери послуг, найнижчим рівнем заборгованості по зарплаті на одного працівника і найнижчою смертності населення, в п’ятірку – з найменшим коефіцієнтом смертності дітей у віці до одного року, найкращою динамікою сільського господарства і найбільшим об’ємом освоєних капітальних інвестицій на душу населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #Гончарук #друге місце
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...