Екологічні проблеми Калуша викликали занепокоєння у керівника представництва ПРООН в Україні

Під час перебування на Прикарпатті та зустрічі з представниками обласної влади директор представництва Програми розвитку Організації Об’єднаних націй (ПРООН) в Україні Янтомас Хімстра поцікавився тим, яка допомога необхідна для подолання екологічних проблем в Калуші.

«Коли я півроку тому приїхав до України, мої колеги розповіли про ситуацію в місті Калуші. Помітив, що там існує велика проблема, – поділився з представниками ЗМІ Янтомас Хімстра. – Це має значення не лише для тих людей, які мешкають безпосередньо в Калуші, а й у сусідніх місцевостях, де протікають ріки, де є вода, аж до Чорного моря».

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб впродовж зустрічі наголосив на тому, що область потребує допомоги в експертному оцінюванні екологічної ситуації в Калуші, пошуку фірм з досвідом переробки розсолів, аналогічних тим, які є у Домбровському кар’єрі, а також у розробці заходів із залучення інвестицій для вирішення проблем.

Янтомас Хімстра попросив найближчим часом змоделювати ситуацію, яка може виникнути, якщо зволікати зі змінами у промисловій зоні на Калущині, аби продемонструвати це в країнах ЄС.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська екологічні проблеми Калуш
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі