Як харчуватимуться учні загальноосвітніх навчальних закладів міста у 2016 році?

Відповідно до плану роботи управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради відбулася розширена нарада відповідальних осіб за організацію харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах.

Керівники загальноосвітніх навчальних закладів міста Івано-Франківська, приватні підприємці, котрі надають послуги з організації харчування учнів, соціальні педагоги, медичні працівники, відповідальні особи у школі, батьки, громадськість міста обговорили актуальне питання: Як харчуватимуться учні загальноосвітніх навчальних закладів міста у 2016 році?

Основне завдання – організувати раціональне, збалансоване, безпечне харчування відповідно до віку і стану здоров’я учнів. Їжа в їдальнях повинна бути завжди свіжоприготовлена, доброякісна, мати привабливий вигляд і гарні смакові якості, треті страви – вітамінізовані. Це сприятиме меншій втомлюваності учнів і забезпечить до кінця навчальних занять хороший настрій, бадьорість і працездатність.

Відзначено змістовні виступи:

-Н.Микули, начальника управління освіти і науки, з питання щодо організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах м. Івано-Франківська у 2016 році;
-Н.Стасів, начальника випробувального центру ДП «Івано-Франківськстандартметрологія», з питання щодо контролю рівня якості продукції, що закуповується для вихованців загальноосвітніх навчальних закладів м. Івано-Франківська»;
-Л.Попової, працівника Івано-Франківського міськрайонного управління Держсанепідслужби в Івано-Франківській області, з питань щодо організації раціонального гарячого харчування, адекватного сезонності, віку та стану здоров’я учнів, вимог до складання меню;
-В.Книгиницької, завідувача педіатричним відділенням № 3 міської дитячої клінічної лікарні, Н.Снігур, дільничого педіатра, з питань щодо профілактики кишково-шлункових інфекційних і простудних захворювань, організації дієтичного харчування, санітарно-просвітницької роботи з учнями, батьками.
Учасники наради П.Хмельовський, голова Асоціації піклувальних рад, М.Вершиніна, голова ВО «Мами Прикарпаття», Р.Ілюк, Голова громадської ради з питань освіти, Д.Чміль, директор ЗШ № 18, депутат міської ради, взяли активну участь в обговоренні питання: «Спільна робота школи, приватного підприємця, батьків, громадськості міста в організації якісного харчування учнів».

Приватним підприємцям, котрі надають послуги з організації гарячого харчування у загальноосвітніх навчальних закладах м. Івано-Франківська, запропоновано укласти кілька варіантів меню з різними ціновими пропозиціями (від 3.00 грн. до 11,00 грн. і більше) на вибір представників батьківської громадськості.

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів м. Івано-Франківська рекомендовано створити комісії для здійснення контролю за харчуванням учнів у загальноосвітніх навчальних закладах м. Івано-Франківська.

Відповідальність за виконання вимог діючих нормативно-правових документів у сфері організації харчування учнів у навчальних закладах покладено персонально на керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська харчування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі