• Головна
  • “Прикарпаттяобленерго” перейшло на посилений режим роботи
17:33, 30 січня 2012 р.

“Прикарпаттяобленерго” перейшло на посилений режим роботи

Погіршення погодних умов в Україні та прогнози синоптиків щодо подальшого різкого зниження температури повітря змушують енергетиків вжити особливих заходів.

Так на період з 27 січня по 8 лютого у ПАТ «Прикарпаттяобленерго» встановлено особливий режим підвищеної відповідальності та створено оперативну групу швидкого реагування на технологічні порушення в електромережах, — повідомляє Відділ інформаційної політики ПАТ “Прикарпаттяобленерго”.

У ПАТ «Прикарпаттяобленерго» видано розпорядження «Про організацію роботи виробничих підрозділів компанії при різкому зниженні температури». Для ліквідації виробничих аварій та негайного усунення їхніх наслідків встановлено графік чергування відповідальних осіб, забезпечено цілодобове оперативне чергування диспетчерів оперативно-диспетчерських груп філій та чергування ремонтних бригад на дому. Усі оперативно-виїзні та ремонтні бригади забезпечено транспортом, засобами зв’язку та аварійним запасом матеріалів, необхідних для ліквідації технологічних порушень.

Паралельно з цим, скорочено проведення планових ремонтних робіт, за рахунок чого відновлено нормальні схеми живлення. На місцях на підстанціях 35, 110 кВ проведено перевірки рівня оливи в оливонаповненому обладнанні та тиску в герметичних вводах. Крім того, на зимовий час заборонено проведення планових оперативних вимкнень в електромережах 35-110 кВ за температури навколишнього середовища нижче 10 градусів морозу.

Для уникнення форс-мажору ПАТ «Прикарпаттяобленерго» налагоджує співпрацю з підрозділами ГУ МНС Івано-Франківської області та районними комісіями з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...