![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
11:05, 3 березня 2016 р.
Іванофранківців просять не заохочувати дітей до жебрацтва
Працівники Молодіжної превенції Нацполіції Прикарпаття звертаються до іванофранківців з проханням не давати грошей дітям-жебракам. На їхнє переконання, такі "подачки" заохочують дітей до жебракування.
Якщо ж ви бачите на вулицях дітей, які жебракують, - звертайтесь до правоохоронців. Ті, у свою чергу, спільно з працівниками соцслужб зможуть попіклуватися про таких дітей, наполягають у Молодіжні превенції, - пише 0342.ua.
Водночас працівники Молодіжної превенції Нацполіції Прикарпаття проводять систематичні рейди по виявленню дітей-жебраків на вулицях міста та вживають заходи щодо припинення цього явища, а також притягнення дорослих осіб, які залучають дітей до жебрацтва, до відповідальності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...