• Головна
  • «Кубок Президента НФК «Ураган» Олександра Бубена» збере 30 шкільних команд з Івано-Франківська
17:43, 7 лютого 2012 р.

«Кубок Президента НФК «Ураган» Олександра Бубена» збере 30 шкільних команд з Івано-Франківська

У лютому в Івано-Франківську стартує масштабний шкільний турнір з футзалу -«Кубок Президента НФК «Ураган» Олександра Бубена».

З лютого по травень (до кінця навчального року) у футзальному чемпіонаті змагатимуться учні 4-5 класів загальноосвітніх шкіл міста. Його особливість в тому, що призовий фонд змагань навчальний заклад зможе спрямувати на вирішення соціальний потреб школи, пов'язаних із покращенням умов для занять фізичною культурою та спортом.

Мета соціального проекту - привернути максимальну увагу дітей до занять футзалом, дати можливість юним талантам відкритися, продемонструвати свої здібності та позмагатися з однолітками. Такий масштабний захід НФК «Ураган» організовує за підтримки Управління освіти та науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Унікальність соціального проекту - шкільного турніру з футзалу «Кубок Президента НФК «Ураган» Олександра Бубена» - в тому, що він об'єднає навколо себе всю шкільну спільноту - дирекцію, вчителів, учнів та їхніх батьків, - заради єдиної спільної мети -реалізації шкільної мрії. Адже переможець шкільного турніру отримає грошову винагороду 50 тисяч гривень, яка буде спрямована на покращення матеріально-технічної бази - ремонт спортивного залу, закупівлю спортивного інвентаря чи обладнання, облаштування куточків здоров'я тощо.

Особливий акцент головний меценат, ім'ям якого власне і названо турнір, робив саме на дітей 4-5 класів, оскільки ця вікова група є найменш задіяною у всіляких спортивних заходах, але саме серед дітей 10-12 років можна віднайти талановитих спортсменів.

«Ми сподіваємося, що наш турнір стане насправді масовим заходом - шкільним чемпіонатом, за подіями якого слідкуватимуть усією школою, батьківським колективом. Вболіватимуть за свою команду та прагнутимуть втілення шкільної мрії»,- розповів Президент НФК «Ураган» Олександр Бубен.

Отож, боротьба за цікавий приз розпочнеться вже 18 лютого і проходитиме щосуботи з 10:00 до 16:30 у спортивному залі ФОКу медичного університету (вул. Целевича, 34).

7 лютого о 12:00 в офісі Народного футбольного клубу «Ураган» відбулася прес-конференція, під час якої президент НФК «Ураган» Олександр Бубен розповів про ідею виникнення такого проекту, перспективи розвитку та найближчі плани.

Також учасниками прес-конференції були голова оргкомітету змагань Ярий P.O., спеціаліст із питань загальної та середньої освіти Управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Жилюк Т.В..

У середу, 8 лютого, о 15:00 відбудеться жеребкування за участю гравців Народного футбольного клубу «Ураган» та представників загальноосвітніх шкіл міста - учасників шкільного турніру з футзалу «Кубок Президента НФК «Ураган» Олександра Бубена».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...