• Головна
  • Журнал «MEGA» вітає нових партнерів
Новини компаній
19:00, 15 березня 2016 р.

Журнал «MEGA» вітає нових партнерів

Новини компаній

11 березня в ресторані «Corassini» відбувся бізнес-захід, який об’єднав відразу дві важливі події – це підписання меморандуму про співпрацю з Івано-Франківським IT-кластером та аутсорсинговою компанією «Ваш бухгалтер».

Нагадаємо, що журнал «MEGA» вже не вперше підписує такого роду меморандуми. Нашими партнерами раніше став «Клуб ділових людей» та Юридична компанія «LEGIS VIRTUS».

В черговий раз гостей пригощав «смачний» компаньйон журналу - ресторан «Corassini».

Мар’яна Цимбалюк – головний редактор ділового видання «MEGA», наголосила на тому що, оскільки журнал висвітлює теми економіки та бізнесу, то такі партнери не випадкові. Журнал цікавиться розвитком ІТ-сфери в Івано-Франківську, а ІТ-індустрія наразі в числі найбільших експортерів країни. Крім того, Україна вийшла на ринки ЄС, тому знання всіх тонкощів ведення бухгалтерського обліку за європейськими стандартами – це велика необхідність.

Андрій Паснак – засновник журналу «MEGA», запевняє: "Незважаючи на існування думки, що Інтернет витіснить друковані ЗМІ, хвилюватись не варто. Газети й журнали не втратять свою актуальність. А «MEGA» залишається надійним джерелом актуальної інформації в галузі економіки та бізнесу".

ІТ-кластер – це об'єднання найбільших ІТ-компаній Івано-Франківська.

Голова правління Івано-Франківського ІТ-кластеру Віталій Родимюк у своєму виступі зазначив, що Івано-Франківськ – це місто стартапів. ІТ-кластер спільно з німецьким венчурним фондом GrowthUP старається розвивати та підтримувати все, що потрібно для стартаперів і для ІТ-підприємництва.

Партнери зацікавлені в розвитку освіти і науки в галузі інформаційних технологій, а також у взаємній організаційній та інформаційній підтримці розвитку і подальшого функціонування суб’єктів інноваційної підприємницької діяльності.

Оксана Депутат – виконавчий директор Аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер», розповіла про роботу компанії та про її переваги. «Ваш бухгалтер» не займається консалтингом та консультуванням. Одне із досягнень компанії – це популяризація міжнародних стандартів бухгалтерського обліку шляхом залучення різних кваліфікаційних бухгалтерів на семінари.

Метою підписання меморандуму є спільне розуміння Партнерами значущості розбудови громадянського суспільства, прагнення втілювати у життя ефективні форми співпраці для створення сприятливих умов розвитку фінансової системи в Україні, зокрема у Івано-Франківській області, через засоби масової інформації.

Партнери впевнені, що співпраця з журналом «MEGA» буде плідною та принесе багато позитивних результатів.

Журналіст: Христина Михайлович

IMG_7597IMG_7602IMG_7631IMG_7643IMG_7658IMG_7671IMG_7715IMG_7723Копия IMG_7623

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #журнал Мега
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...