![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
09:06, 29 березня 2016 р.
З квітня прикарпатці отримуватимуть прописку на місцях (ВІДЕО)
Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади. Згідно із Законом, ухваленим парламентом наприкінці минулого року, вже з початку квітня питаннями реєстрації займатимуться сільські, селищні та міські ради.
До тепер ці функції виконували ЦНАПи паралельно з Міграційною службою.
До 1 січня наступного року органи місцевого самоврядування повинні отримати доступ до бази даних, аби поповнювати її самостійно. А для цього необхідно закупити відповідне обладнання. Його вартість – близько 30 тисяч гривень. Такі витрати місцева влада цілком може собі дозволити, переконані в Міграційній службі.
Деталі у відео ТРК "Вежа":
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...