• Головна
  • На Прикарпатті знизився рівень смертності
17:17, 15 лютого 2012 р.

На Прикарпатті знизився рівень смертності

В 2011 році на Івано-Франківщині померло на 864 особи менше, ніж в 2010 р. Водночас на 154 зросло число народжувань.

Про це на сьогоднішній колегії повідомив начальник управління охорони здоров’я Микола Олінійчук. Водночас переважання смертей над народжуваністю зменшилось у 7 разів (з 1184 до 160 осіб), природній приріст становить мінус 160 осіб. За темпами зниження загальної смертності область в державі зайняла перше рейтингове місце.

Позитивний природний приріст мають за підсумками року половина районів і міст області. Низька народжуваність та висока смертність зареєстрована в Городенківському, Галицькому, Рогатинському, Снятинському районах.

Помітно знизилась малюкова і материнська смертності. Порівняно з 2010 роком померло на 25 дітей менше, рівень смертності немовлят знизився з 10,2%о до 9,0%. Така низька малюкова смертність досягнута  вперше в області. Рівень материнської смертності знизився з 3-х до 2-х випадків. Ці показники є нижчими від середніх у державі.

В 2011 році за дорученням Президента України в рамках державної програми «Нове життя» розпочалося будівництво нового перинатального центру. Побудова нового перинатального центру у 2013 році стане запорукою втілення найсучасніших методик в перинатології області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...