
21:23, 6 квітня 2016 р.
Референдум у Нідерландах: чого чекати Україні. Кандидат політичних наук Михайло Москалюк ексклюзивно для 0342.ua
У Нідерландах стали відомі перші результати екзит-полів щодо референдуму з питання асоціації України в ЄС.
Офіційні результати стануть відомі 12 квітня. А поки що на референдум ще не прийшло необхідних 30% громадян Нідерландів. Виборчі дільниці працюватимуть до 22.00. З попередніх опитувань відомо, що 55% вирішили голосувати «проти».
Чого ж очікувати Україні, якщо мешканці Нідерландів дадуть негативну відповідь на референдумі – прогнозує кандидат політичних наук Михайло Москалюк:
- У разі негативної відповіді влада Нідерландів може не дослуховуватися до результатів, так як референдум є консультативним. Але, очевидно, що все-таки змушена буде дослухатись до думки громадян, адже країна на порозі виборів. І нехтувати думкою власного народу є доволі небезпечна річ. І тоді нас очікує, як один із можливих варіантів, нова угода, в якій треба врахувати інтереси і Голландії, і інших країн. Тоді – повторна ратифікація парламентами всіх країн ЄС. Але прогнози – річ невдячна. Краще дочекатися попередніх результатів референдуму.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
Оголошення
08:17, 15 грудня
18
09:28, 19 грудня
2
22:23, 23 грудня

Коментарі